Ergin Halı Yıkama

Ergin Halı Yıkama Fabrikası

Çeyrek asra yakın Son sistem otomatik makinalarda profesyonel ve garantili halı yıkama, tamamen kapalı alanlarda toz, toprak, egsoz dumanı gibi dış etkenlere maruz bırakmadan halı kurutma, ambalajlı teslimat ve ücretsiz servis hizmeti ile her cins halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama hizmeti vermektedir Aradığınız hijyenik ve profesyonel halı yıkama fabrikasından hizmet almak ise doğru yerdesiniz.

 

Halı Yıkama


Evlerinizden alınan halılarınız bilgisayarlı tam otomatik makinelerde el-ayak değmeden yıkanılmaktadır. Bilgisayarlı makine şampuanını ve suyunu kendisi halının cinsine göre alır.

Devamını oku: Halı Yıkama

Halı Sıkma


Halı yıkama fabrikalarının en çok üzerinde uğraştığı konu yıkanan halıların kurutulması ve müşteriye zamanında teslimatıdır. Bu çok önemli ve prestijdir. Boru ve rulo tip halı sıkma ve kurutma makinası, yıkanan halıları 1 ile 2 dakika gibi kısa bir sürede sıkıyor ve kurutmasını yapıyor.

Devamını oku: Halı Sıkma

Toz Alma


Toz alma işlemi halı yıkanın önemli ayaklarından birisidir. Halılar gerek leke ve gerekse cinslerine göre ayrıldıktan hemen sonra toz alama işleminden geçirilirler.

Devamını oku: Toz Alma

   

SERVİS  

   

HAVA DURUMU  

No data available
Van
--- °C
   

CANLI İZLE  

 Halılar Aksay Temizlik Hizmetleri Limitet Şirketi Yıkama Merkezinde Yıkanmaktadır.

Not: Tarayıcı Olarak İnternet Explorer Kullanın.

Kamera İzlemeye Tıklanıldığında Gelen Pencerede Activex Programını Kurun.

   
© ERGİN HALI YIKAMA