Yün Halı Yıkama


Yün halı yıkama işleminde kullanılan otomatik halı yıkama makinesi yıkama işlemi esnasında halılarınıza asla zarar vermez tek tek ve hijyenik bir ortamada profosyonel temizlik sağlar.

Yün halılar hem el dokuma hemde makine halısı olabilir. Yıkama işlemleri birbirleriyle aynıdır. Önemli olan yün halının ipliğinin cinsi ve yün halıda kullanılan boyanın kimyasal mı yoksa kök boyasımı olduğudur. Yün halılarınızı halı yıkama da yıkatırken problemle karşılaşmak istemiyorsaniz bizi arayın. 0216 396 2303 / 0216 396 2258

Öneriler
El yapımı yün halılarda buharla temizleme ya da kuru temizleme yapmayın. Buhar temizliği yündeki yağları eriterek canlı yünü cansız hale getirecektir. Buharla temizlenen yünün daha temiz görünmesi aldatıcıdır. Çünkü verdiği hasar değiştirilemez, telafi edilemez. Hasar kendisini birkaç temizleme sonrasında gösterecektir ama o zaman da çok geç olacaktır. Kuru temizleme işleminden sonra elyafta kalan kimyasal kalıntılar iyi bir el yapımı yün halının ömrünün de kısalmasına neden olur.
   

SERVİS  

   

HAVA DURUMU  

No data available
Van
--- °C
   
© ERGİN HALI YIKAMA